Для кого клуб

           Кому потрібний розмовний клуб?

 Для того, щоб почати спілкуватися англійською мовою потрібно просто зануритися в мовне середовище. Є всього два способи такого занурення: перший потрапити у середовище, де ніхто не розмовляє вашою рідною мовою, де у стресовій ситуації ви будете вимушені спілкуватися, або ж більш простий спосіб – розмовний клуб.

Детальніше...

Мета клубу

    Наш розмовний клуб створений для спілкування. Тут невелика кількість учасників одного рівня збирається, щоб обговорити найрізноманітніші питання за чашечкою кави, саме так ми і практикуємо англійську. Адже лише у дружній невимушеній атмосфері можна подолати страх зробити помилку і заговорити.
 Часто після багатьох років вивчення англійської мови, у більшості людей – однакова проблема: середовище, у якому ми живемо не англомовне, з друзями та родичами іноземною поспілкуєшся.

Детальніше...

Спілкуйся англійською

      Не хочете або не маєте можливості виїжджати з країни щоб поспілкуватися англійською? Сьогодні це не обов’язково. Але вивчення будь-якої мови не відбувається без мінімальної практики, і саме спілкування є невід’ємною складовою вивчення англійської.
 Люди вивчають англійську з різними цілями : як обов’язковий предмет в школі чи інституті, або ж так вимагає робота; а іноді - просто для себе: подобається от і все!

Детальніше...