Підготовка до ЗНО


Для проходження ЗНО з англійської мови потрібна хороша підготовка. Курс по підготовки до ЗНО з англійської не лише допоможе в придбанні достатнього рівня знань, але і психологічно підготує студента до виконання завдання з англійської мови зно.

    Курси підготовки до ЗНО з англійської ведуть професійні викладачі, що мають достатній досвід роботи. Наші викладачі готові допомогти Вам підготуватися до досить складного іспиту. Структура занять і велика кількість завдань максимально наближено до того, з чим студенти можуть зустрітися на іспиті.

  Програма дозволяє глибоко вивчити граматику, збільшити словарний запас, розвинути розмовні навички. На заняттях розбиратимуться конкретні завдання, які можуть бути винесені на іспиті. Ви зможете отримати необхідні роз’яснення і навички для вдалого проходження ЗНО з англійської мови.

  Тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови складається з трьох частин: читання, використання англійської мови, лист.

Групові заняття


Мова - соціальне явище. Вона потріба нам для того, щоб спілкуватися з людьми, чи не так? Тому заняття в групі - це природно. Їх рекомендують так само корпораціям, і в такому випадку курси англійської набувають ще й роль своєрідного «тимбилдинга».

      Займаючись в групі, можна наздогнати двох зайців: і англійську вивчити, і подолати страх спілкування.

     Групові курси це можливість вивчати мову і при цьому спілкуватися нею з іншими студентами, порівнювати свої досягнення з іншими та мотивувати себе бути кращим. Більше того, у групі завжди існує здорова конкуренція, особливо, якщо рівні володіння мовою помітно різняться, в таких умовах нікому не хочеться бути гірше інших, що є додатковим стимулом. Групове навчання не дозволить звикати до темпу мовлення та вимови викладача, адже студенти мають можливість спілкуватися між собою, встановити особисті та ділові контакти.

    Окрім того, записуючись на групові курси пропонують розроблений курс вивчення іноземної мови, який уже був перевірений на практиці, а також має певну тривалість. Такі курси включають різні види занять, які охоплюють усі види мовних навичок.

  

Групи для дітей


Групові курси для дітей охоплюють від 3 тижнів до кількох місяців. Здебільшого це 2-3 заняття на тиждень тривалістю 60-90 хвилин. Ігри, мультики, міні - театр перетворюють навчання на пригоду. Курси іноземних мов для дітей - це чудова можливість не лише удосконалити мовні навички, але весело та цікаво провести час.

Групові курси для дітей охоплюють від 3 тижнів до кількох місяців. Здебільшого це 2-3 заняття на тиждень тривалістю 60-90 хвилин. Ігри, мультики, міні - театр перетворюють навчання на пригоду. Курси іноземних мов для дітей - це чудова можливість не лише удосконалити мовні навички, але весело та цікаво провести час.

 Дитина полюбить заняття завдяки іграм, пісням, цікавим історіям та різноманітним завданням, які роблять навчання легким і захоплюючим. Дитина і не помітить, що навчається, адже навчання буде захоплюючою грою!

 В нашому розмовному клубі “Діалог” навчання для школярів починається з 6 років та проходить у групах 5-6 чоловік. Саме така кількість дітей дає максимальну можливість кожній дитині отримати достатню увагу під час заняття, а також максимально врахувати вік, рівень та індивідуальні риси дитини. Учні цього віку не мають стійкої мотивації для вивчення мови, їм тяжко уявити ситуацію, в якій вони можуть використати свої знання, вони рідко усвідомлюють знання іншої мови для свого майбутнього.
 Тому цей етап потребує особливої уваги. Ми ставимо за мету створити таку атмосферу, щоб дітям було цікаво, весело та легко. Лише так вони можуть отримати стійкі знання, що полегшить їм навчання в школі, додасть впевненості у своїх силах, підніме самооцінку. Разом з тим ми закладаємо міцний фундамент для подальшої освіти.

 На заняттях використовується навчальна література світових видавництв, викладачі в групах - як українські спеціалісти, так і носії мови. Уроки проводяться виключно англійською мовою, що дозволяє ефективно подолати мовний бар'єр та навчитися впевнено розмовляти англійською мовою.

Індивідуальні заняття

Часто бажаючи вивчити іноземну мову люди вагаються, що ж обрати групові курси чи індивідуальне навчання. Слід зауважити, що підхід викладання у двох видах занять різниться, як різниться ціна та темп навчання.

 Індивідуальні заняття – це чудовий вихід для тих, хто бажає удосконалити свої знання іноземної мови, або ж кому потрібно швидко отримати певний рівень, чи поглибити знання іноземної мови у тій чи іншій сфері, для прикладу у медицині чи ІТ-сфері.

 Вони ідеальний варіант. якщо вас гнучкий графік, або ж увесь день розписаний по хвилинах, а тому навчання в групі за розкладом вам не підходить. Якщо ви сором'язливі і замкнуті, то курси вам здебільшого не допоможуть, адже викладачеві буде важко бодай слово витягнути з вас. 

Окрім цього, такі заняття мають декілька переваг:

  • по-перше, темп та інтенсивність занять визначаєте саме ви;
  • по-друге, ви можете вибудувати індивідуальний гнучкий графік занять;
  • по-третє, саме ваші мовні навички будуть у центрі уваги;
  • по-четверте, напрям і сферу підготовки обираєте ви самі;

і на останок швидкість досягнення результатів набагато вища.

 Головною перевагою вивчення іноземної мови з викладачем є індивідуальний підхід, оскільки заняття проводиться для вас і тільки для вас.

bcd133a52514eda578b505db0a59c13a